Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.03.2021 20:43:47 vasta tsitaadiga

ot:
Tomorrow kirjutas:
Nii need asjad ikka ei käi sellisel tasemel.
ransomware puhul täpselt nii käib ja just eelkõige suurte ettevõtete puhul. praktiliselt kõik masinad, mis võrku puuduvad lähevad nullist üles ehitamisele. serveritega nii ja naa aga pigem ka need. backupist andmete taastamine, mis pole ka niisama tore-lihtne-kiire ettevõtmine, võetakse ette koos põhjaliku kontrolliga, et ega seal midagi kurja alles jäänud jne.
softis kirjutas:
Kas ma saan Scart-i jutust õigesti aru, et CDPR jäi kõikidest oma süsteemidest ilma, k.a. varundatud osised? icon_eek.gif
liikunud on veidi vastukäivat infot aga päris backupist siiski ilma ei jäädud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2021 21:29:46 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Selle mänguga tudub kõik olevat.
Arvestades, et nad on juba julmalt kõigile valetanud ei ole mõtet nende vabandusi lugeda ja vaatasin huvi pärast mida teised tegijad sama ajaga teevad.

Aprill on kohe algamas ja nad on suutnud ainult 1 patchi paar hotfixi ja järgmise pathchi info üles panna. Mount&blade meeskond on sama ajaga teinud 4 patchi ja väiksemaid parandusi ei hakanud kokku lugema.
Nende suhtumine tundub pigem olevat .Mäng on ok ja putitame seda siit sealt natuke.
Mitte mäng on katki ja me tahame seda ka korda teha.
ja endiselt ei ole PC peal mängul midagi viga, jumala nauditav ja probleemivaba mäng - kui mõned graafilised glitchid pöördesse ajavad, siis proovi käsirähmlust, rahustab ehk maha
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 22:24:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Kergelt uhuu-de seltskond on siin koos vist

Ma ei heidigi, vaid kritiseerin ressursside kasutust. Mul ei oleks midagi selle vastu, kui mängul hästi läheks. Tough love, muud midagi icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 25.03.2021 23:18:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Selle mänguga tudub kõik olevat.
Arvestades, et nad on juba julmalt kõigile valetanud ei ole mõtet nende vabandusi lugeda ja vaatasin huvi pärast mida teised tegijad sama ajaga teevad.

Aprill on kohe algamas ja nad on suutnud ainult 1 patchi paar hotfixi ja järgmise pathchi info üles panna. Mount&blade meeskond on sama ajaga teinud 4 patchi ja väiksemaid parandusi ei hakanud kokku lugema.
Nende suhtumine tundub pigem olevat .Mäng on ok ja putitame seda siit sealt natuke.
Mitte mäng on katki ja me tahame seda ka korda teha.
ja endiselt ei ole PC peal mängul midagi viga, jumala nauditav ja probleemivaba mäng - kui mõned graafilised glitchid pöördesse ajavad, siis proovi käsirähmlust, rahustab ehk maha


sa mõnda teist mängu ka proovinud oled või see esimene ja pole millegi normaalsege võrrelda ?
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 23:51:53 vasta tsitaadiga

libe, thumbs_up.gif

120+ tundi gameplay'd alates launch'ist. Visuaalseid lappeid vahest nägi aga ei miskit segavat. Ühe korra jooksis kokku selle aja jooksul, ühe korra tuli load game teha kuna missioon ei jätkunud nagu ettenähtud.
Oleks justkui hoopis teist mängu mänginud võrreldes teiste kogemustega.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 178
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 23:56:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
libe kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Selle mänguga tudub kõik olevat.
Arvestades, et nad on juba julmalt kõigile valetanud ei ole mõtet nende vabandusi lugeda ja vaatasin huvi pärast mida teised tegijad sama ajaga teevad.

Aprill on kohe algamas ja nad on suutnud ainult 1 patchi paar hotfixi ja järgmise pathchi info üles panna. Mount&blade meeskond on sama ajaga teinud 4 patchi ja väiksemaid parandusi ei hakanud kokku lugema.
Nende suhtumine tundub pigem olevat .Mäng on ok ja putitame seda siit sealt natuke.
Mitte mäng on katki ja me tahame seda ka korda teha.
ja endiselt ei ole PC peal mängul midagi viga, jumala nauditav ja probleemivaba mäng - kui mõned graafilised glitchid pöördesse ajavad, siis proovi käsirähmlust, rahustab ehk maha


sa mõnda teist mängu ka proovinud oled või see esimene ja pole millegi normaalsege võrrelda ?

ma olen sadu kui mitte tuhandeid mänge läbi mänginud seda siis nesi peal ainult + sega + snes playstation ja arvuti, ei saanud mida ootasin, aga mida sain oli igati nauditav
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 26.03.2021 11:14:39 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
libe kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Selle mänguga tudub kõik olevat.
Arvestades, et nad on juba julmalt kõigile valetanud ei ole mõtet nende vabandusi lugeda ja vaatasin huvi pärast mida teised tegijad sama ajaga teevad.

Aprill on kohe algamas ja nad on suutnud ainult 1 patchi paar hotfixi ja järgmise pathchi info üles panna. Mount&blade meeskond on sama ajaga teinud 4 patchi ja väiksemaid parandusi ei hakanud kokku lugema.
Nende suhtumine tundub pigem olevat .Mäng on ok ja putitame seda siit sealt natuke.
Mitte mäng on katki ja me tahame seda ka korda teha.
ja endiselt ei ole PC peal mängul midagi viga, jumala nauditav ja probleemivaba mäng - kui mõned graafilised glitchid pöördesse ajavad, siis proovi käsirähmlust, rahustab ehk maha


sa mõnda teist mängu ka proovinud oled või see esimene ja pole millegi normaalsege võrrelda ?


Ma ei kirjutanud sõnagi mängu kvaliteedi kohta. Mu teksti mõte oli pigem, et antud hetke suhtumine on selline, et tõenäoliselt ei näe me kunagi milline see mäng tegelikult oleks pidanud välja nägema. Ma muidugi loodan, et ma eksin, sest isegi sellisel poolikul kujul on tegu väga hea mänguga.
See , et mäng hea on ei tähenda, et ma ei võiks oma arvamust avaldada tootja suhtumise kohta. Kuna tootja sõnasid ei saa usaldada ja positiivesid tegusid pole neil ka eriti ette näidata , siis on üsna loomuli, et ma olen mängu tuleviku suhtes pessimistlik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 26.03.2021 11:40:12 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Aprill on kohe algamas ja nad on suutnud ainult 1 patchi paar hotfixi ja järgmise pathchi info üles panna. Mount&blade meeskond on sama ajaga teinud 4 patchi ja väiksemaid parandusi ei hakanud kokku lugema.
Nende suhtumine tundub pigem olevat .Mäng on ok ja putitame seda siit sealt natuke.
Mitte mäng on katki ja me tahame seda ka korda teha.
sa ei ole hetkel prioriteetne sihtgrupp mitmel mõjuval põhjusel.
konsoolipeasantid on fookus, refundid, kohtusse kaebamise katsed jne.

kui pühade periood välja arvata, siis on cyberpunk saanud suurusjärk kord nädalas patche. kuni veebruari keskpaigani, kus see ransomware lugu pihta hakkas.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 15:11:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Erinevalt sinusugusest "ma vaatan juutubi videoid" vennast olen ma töötanud tarkvaraenduses varsti juba dekaadi ja tean väga hästi, kuidas see kõik käib. Aga eks sa vaata oma juutuubi arvamusliidreid edasi ja pasunda nende sõnu enda omana kui mingeid fakte.

Küll on tore, et sa ikka tead kus ma töötan või olen töötanud.
Fakte? Mis fakte? Juhul kui sul pole otseallikat CDPR meeskonnas siis pole sul mingeid fakte. Ainult seda mida CDPR ise on avalikult välja käinud. Mina kujundan oma arvamuse vastavalt avalikule infole mitte oletustele mis põhinevad sellel, et ma töötan samas sektoris.

Rääkimata sellest, et see ransomware rünne ei mõjutanud mitte kuidagfi arendate kodus olevaid XSX ja PS5 devkitte. Rääkimata sellest, et keegi ei häkkinud arendajate ajju. Oma isiklikel arvutitel said nad ka süsteemide taastamise ajal CP2077 edasi mängida ja näha kõiki neid buge mida teisedki näevad. Muidugi parandada mitte aga väheusutav, et nad need nädalad koduses istudes lihtsalt näppe imesid samal ajal kui palk jooksis.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 27.03.2021 17:07:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Rääkimata sellest, et see ransomware rünne ei mõjutanud mitte kuidagfi arendate kodus olevaid XSX ja PS5 devkitte. Rääkimata sellest, et keegi ei häkkinud arendajate ajju. Oma isiklikel arvutitel said nad ka süsteemide taastamise ajal CP2077 edasi mängida ja näha kõiki neid buge mida teisedki näevad. Muidugi parandada mitte aga väheusutav, et nad need nädalad koduses istudes lihtsalt näppe imesid samal ajal kui palk jooksis.


Jah, nad kirjutasid kusagile Trello boardile buge üles ja lahendasid neid üle Discordi. Oh boy, sa oled ikka special.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 17:50:59 vasta tsitaadiga

Scart, Ei ei nad olid Bahamas puhkusel sel ajal hoopis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 27.03.2021 17:53:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Scart, Ei ei nad olid Bahamas puhkusel sel ajal hoopis thumbs_up.gif


See on ka üks neid avalikke fakte, mis sa juutuubist leidsid? Kui sa kunagi väheke vanem oled ja siia teemasse tagasi jõuad, siis äkki jõuab sulle kohale, et sinu konkreetne möla ja asjatundmatus on risustanud CP2077 teemat lehtede kaupa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 21:13:30 vasta tsitaadiga

Scart, Ei see oli vastuseks sinu oletusele, et nad ei saanud mingit tööd teha sellel ajal. Ja kui vana ma pean siis olema? 35 pole piisav? Kas pean teemakohaselt olema 77 enne kui tohin postitada või ootame suure 1-0-0 ära?
Lehtede kaupa? 1524 posti. 79 minu poolt. 5,18%, Vaevumärgatav. Aga muidugi. Ela oma fairy maailmas edasi kus sina tead täpselt mis CDPR sees toimub. Ja jumala eest ära lase faktidel mis on avalik teave sinu võidumarssi segada.
Ainus kes siin risustab oma postidega oled sina. Ja seda juba pea 20 aastat vaadates liitumiskuupäeva.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.03.2021 23:36:13 vasta tsitaadiga

Tomorrow, oled sa cyberpunki juba mänginud?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.03.2021 00:27:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Tomorrow, oled sa cyberpunki juba mänginud?
ta loeb fakte oma kajakambris ja kajastab neid pettumuses siin
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 29.03.2021 03:13:58 vasta tsitaadiga

https://www.altchar.com/game-news/cyberpunk-2077-leak-reportedly-reveals-ten-upcoming-dlcs-afjbK5U2fzpQ
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 29.03.2021 05:52:08 vasta tsitaadiga

Hehe huvitav lugeda siin spekulatsioone CDPR rünnaku suhtes. Tean 1 progejat ja 1-e mängutestijat sellest firmast isiklikult. Ja need spekulatsioonid peavad suht paika. Sain mängida 2077 paar tundi eelmise aasta kevadel enne kui linna natuke muudeti. Hetkel on tähelepanu neil pööratud konsoolide bugide parandamisse ja arendatakse Witcheri järgmist osa. Igatahes PC-l on 2077 mäng vägagi nauditav, mulle isiklikult meeldib. Peace!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 08:05:38 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
https://www.altchar.com/game-news/cyberpunk-2077-leak-reportedly-reveals-ten-upcoming-dlcs-afjbK5U2fzpQ

See ju list mida nad juba algul lubasid icon_lol.gif

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 08:20:44 vasta tsitaadiga

kala1, Jep. Asjad mis oleksid võinud baasmängus olla aga oli vaja kiirustades väljastada, et jõulumüügist tükk haarata. Kuigi on spekuleeritud, et neil oli rahaga kitsas ja polnud valikut. Ehk selle aasta jõuludeks on need DLC-d välja ja ehk ka patch 2.0
Vähemalt CDPR puhul on lootus, et see ka ära tehakse lõpuks. Mitte a'la EA kes esimeste probleemide ilmnemisel tavaliselt mängu sinnapaika jätab. Battlefront II on siinkohal meeldiv erand mida ka ise mitusada tundi pelanud ja kõik lahti lukustanud sentigi kulutamata.

Pealegi ootan Mass Effect triloogia re-release Mai kuus. Arvatavasti läheb nende kolme mängu mitmekordse läbimängimisega terve suvi. Niikaua saab CDPR mängu kallal tööd teha. Eeldades, et rohkem tagasilööke ei tule...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 29.03.2021 08:58:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kuigi on spekuleeritud, et neil oli rahaga kitsas ja polnud valikut.


CDPR peaaegu duubeldas oma sissetuleku finantsaastal 2019-2020 veel enne kui CP2077 preorderid üldse üles läksid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 09:56:19 vasta tsitaadiga

Scart, Pead silmas puhaskasumit? Sest üks asi on sissetulekuid kasvatada aga kui väljaminekud suurenevad kiiremas tempos...
Hetkel leidsin selle aga seal puudub 2020 ja net profit vähenenud iga aasta: https://www.cdprojekt.com/en/investors/financial-summary-report/

EDIT: Jep paistab, et net profit jah seega mitte päris duubeldamine sest see tähendab minu mõistes topelt ehk 100% kasvu:
tsitaat:
The CD PROJEKT Group posted 105 million PLN in Q3 2020 sales revenues, while its consolidated
net profit increased by nearly 60% on a year-over-year basis, topping 23 million PLN
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 29.03.2021 12:37:07 vasta tsitaadiga

https://www.cyberpunk.net/en/news/37801/patch-1-2-list-of-changes
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 12:53:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
https://www.cyberpunk.net/en/news/37801/patch-1-2-list-of-changes


väga sitt suhtumine, ainult mingi putitamine

/s
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 13:08:19 vasta tsitaadiga

renx09, Mida sa täpsemalt ootasid sellest Patchist siis? DLC-d?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 13:10:43 vasta tsitaadiga

/s
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.