Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 22:56:29 vasta tsitaadiga

Nüüd on korras jah.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sanderpyya
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2011




sõnum 25.03.2021 16:57:44 Kuidas saada teada Facebooki kasutaja URLi kui kasutaja on kustutatud? vasta tsitaadiga

Sattusin probleemi otsa, soovin kustutada ühe siit ilmast lahkunud inimese Messengeri kontot. Facebooki kontot tal polnud juba varem ning kasutas ainult Messengeri.
Facebookil on olemas vorm mida saab täita, kui soovid lasta lahkunu konto sulgeda, kuid seal tekkis mul probleem. Üheks vajalikuks asjaks oleks ta Facebooki konto URL, kuid kuna tal Facebooki kontot enam polnud, siis ei suuda ma seda URLi kuskilt välja kaevata. Ei leidnud ka guugeldades ühtegi varianti kuidas lasta kustutada Messengeri kontot eraldi.

Oskab keegi midagi soovitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 17:05:30 vasta tsitaadiga

Kui messengeri konto pole seotud facebookiga, siis piisab kui logida messengerist välja. Enam pole lubatud messengeri konto kasutamine ilma facebookita ja välja logides kustutatakse konto ära.
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderpyya
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2011




sõnum 25.03.2021 21:45:08 vasta tsitaadiga

Ma ei saa kontole ligi, et välja logida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 15:55:39 vasta tsitaadiga

Androidi FB Messenger paneb juba viimased kuu aega näkku, täpsemalt sõnumite heliteavitustega. Varasemalt toimis see asi nii, et kui tuli uus sõnum ja teavitus ning ma vastasin sellele sõnumile nt arvutis, siis telefon mõnda aega enam selle chati kohta teavitusi ei saatnud. Nüüd on lihtsalt non-stop ja see plänin ajab ausaltöeldes närvi. Updated tehtud. On kellelgi kogemust?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.03.2021 16:37:24 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Androidi FB Messenger paneb juba viimased kuu aega näkku, täpsemalt sõnumite heliteavitustega. Varasemalt toimis see asi nii, et kui tuli uus sõnum ja teavitus ning ma vastasin sellele sõnumile nt arvutis, siis telefon mõnda aega enam selle chati kohta teavitusi ei saatnud. Nüüd on lihtsalt non-stop ja see plänin ajab ausaltöeldes närvi. Updated tehtud. On kellelgi kogemust?
jah on kogemust. kirjutad arvutis mingeid asju, korjab mingi 20 sõnumit kokku ja siis hakkab telefon "blinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinnblinn" ja siis jälle natuke aega vaikust, kui jälle umbes 20 sõnumit vahepeal tulnd ja hakkab sama jama jälle pihta. see jama hakkas vist mingi paar kuud tagasi.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 17:50:26 vasta tsitaadiga

Õnneks seda "kokku kogumist" mul väga tihti ette ei tule, enamasti paneb laivis järjest.

Võib juba tõesti paar kuud olla.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.03.2021 21:17:45 vasta tsitaadiga

Miks te telefonis messengeri notificationeid kinni ei keera või kui väga on vaja siis jätke vaid vibra peale
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 28.03.2021 22:13:05 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks te telefonis messengeri notificationeid kinni ei keera või kui väga on vaja siis jätke vaid vibra peale


Ei oska! Kõik ei ole siin maailmas ajuhiiglased icon_wink.gif

FB äpp lubab häälteadete kinnikeeramise ainult ajaliselt (3h .... 24h) aga enamusel pole ju ajukurdude vahel teadmist, et teateid saab kinni keerata ka Androidi enda seadetest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 28.03.2021 23:39:15 vasta tsitaadiga

No mul ei tee telefon peaaegu kunagi häält. Kui raske on telefon hääletuks panna?
Ja miks paljudel telefon iga vaba hetk ainult karjub? Mul hakkaks teiste ees häbi, kui mu telefon pidevalt piniseks. Kellelgi vaja uhke olla, et kuulake kõik, mul on sõpru?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 00:29:37 vasta tsitaadiga

Kõne ja SMS võiks ju ikka häält teha. Sotsiaalmeedia äppe ma sinna ei topigi, kui ma arvuti taga pole siis neile nagunii reageerida ei viitsi
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 29.03.2021 00:52:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kõne ja SMS võiks ju ikka häält teha. Sotsiaalmeedia äppe ma sinna ei topigi, kui ma arvuti taga pole siis neile nagunii reageerida ei viitsi
No ühel kolleegil on nii, et kui kõne tuleb, siis telefon karjub täiega mingit lolli laulu 2 minutit enne kui vastab. Mul allergia lollide lärmide vastu. Telefon taskus tunnen vibrat ka. Kui arvuti taga olen, tulevad kõned ja sõnumid sinna ka. Silent forever.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 01:31:45 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kõne ja SMS võiks ju ikka häält teha. Sotsiaalmeedia äppe ma sinna ei topigi, kui ma arvuti taga pole siis neile nagunii reageerida ei viitsi
No ühel kolleegil on nii, et kui kõne tuleb, siis telefon karjub täiega mingit lolli laulu 2 minutit enne kui vastab. Mul allergia lollide lärmide vastu. Telefon taskus tunnen vibrat ka. Kui arvuti taga olen, tulevad kõned ja sõnumid sinna ka. Silent forever.
thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0398
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 01:39:12 vasta tsitaadiga

Koosolekul paned ju telefoni ikka hääletu peale või siis vaigistad kohe kui helisema hakkab. 2 minutit võib karjuda vast kodus, kui parajasti köögis või mujal midagi toimetad, aga siis ei häiri see ka kedagi.... või kui naist häirib, eks siis toob telefoni ja ütleb, et võta vastu või pane vait icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 29.03.2021 01:49:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Koosolekul paned ju telefoni ikka hääletu peale või siis vaigistad kohe kui helisema hakkab. 2 minutit võib karjuda vast kodus, kui parajasti köögis või mujal midagi toimetad, aga siis ei häiri see ka kedagi.... või kui naist häirib, eks siis toob telefoni ja ütleb, et võta vastu või pane vait icon_biggrin.gif
Karjub kontoris laua peal kui ise maja peal ringi jalutab. icon_biggrin.gif
Ja miks peaks kodus üldse mõni telefon häält tegema???
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 02:08:08 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
napoleon kirjutas:
Koosolekul paned ju telefoni ikka hääletu peale või siis vaigistad kohe kui helisema hakkab. 2 minutit võib karjuda vast kodus, kui parajasti köögis või mujal midagi toimetad, aga siis ei häiri see ka kedagi.... või kui naist häirib, eks siis toob telefoni ja ütleb, et võta vastu või pane vait icon_biggrin.gif
Karjub kontoris laua peal kui ise maja peal ringi jalutab. icon_biggrin.gif
Ja miks peaks kodus üldse mõni telefon häält tegema???


Naine?
Kodus võiks ikka häält teha. Vähemalt minul kuna vahel ikka võib mingi SOS olukord olla kui pole planeerinud sel päeval/õhtu/ööl tööd teha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.03.2021 05:59:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks te telefonis messengeri notificationeid kinni ei keera või kui väga on vaja siis jätke vaid vibra peale
vahest kiiret reageerimist vajavaid sõnumeid ikka tuleb
kussu kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Miks te telefonis messengeri notificationeid kinni ei keera või kui väga on vaja siis jätke vaid vibra peale


Ei oska! Kõik ei ole siin maailmas ajuhiiglased icon_wink.gif

FB äpp lubab häälteadete kinnikeeramise ainult ajaliselt (3h .... 24h) aga enamusel pole ju ajukurdude vahel teadmist, et teateid saab kinni keerata ka Androidi enda seadetest thumbs_up.gif
selle äpist teavituste kinnikeeramisega ma oleks ettevaatlik. pärast teavituste tagasi panemist ei hakka teavitused reeglina üldse enam tööle (ülla-ülla, fb asi, mis ei tööta nii nagu ettenähtud) ja tuleb äpp kogu täiega maha lasta ja uuesti peale panna. mõistlikum on süsteemist selle äpi teavitused kinni keerata, nii ei saa messengeri äpp teada, et midagi on vahepeal teha tahetud ja ei lähe mokka.

raxz kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kõne ja SMS võiks ju ikka häält teha. Sotsiaalmeedia äppe ma sinna ei topigi, kui ma arvuti taga pole siis neile nagunii reageerida ei viitsi
No ühel kolleegil on nii, et kui kõne tuleb, siis telefon karjub täiega mingit lolli laulu 2 minutit enne kui vastab. Mul allergia lollide lärmide vastu. Telefon taskus tunnen vibrat ka. Kui arvuti taga olen, tulevad kõned ja sõnumid sinna ka. Silent forever.
mul on häbi nii liibuvaid ja õhukesi pükse kanda, millest telefoni vibra läbi tuleb.

raxz kirjutas:
napoleon kirjutas:
Koosolekul paned ju telefoni ikka hääletu peale või siis vaigistad kohe kui helisema hakkab. 2 minutit võib karjuda vast kodus, kui parajasti köögis või mujal midagi toimetad, aga siis ei häiri see ka kedagi.... või kui naist häirib, eks siis toob telefoni ja ütleb, et võta vastu või pane vait icon_biggrin.gif
Karjub kontoris laua peal kui ise maja peal ringi jalutab. icon_biggrin.gif
Ja miks peaks kodus üldse mõni telefon häält tegema???
äärmiselt loll inimeseloom peab ikka olema sellisel juhul. mobiil tuleb ladinakeelest ja tähendab liikumist. mobiili kantakse kaasas. sellel ei ole mingit juhet kuskil seinaküljes sidepidamiseks ja on piisavalt kompaktne, et taskusse pista ja kaasa võtta, kuhu iganes ise ka lähed. ei ole tegemist suure kobaka lauatelefoniga, mis peab lauapeal olema.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.03.2021 08:07:14 vasta tsitaadiga

Mul kõik grupichätid hääletu peal v.a @mainimine, siis teeb telefon häält ja käekell vibreerib.
Töökohas on täielikult hääletu peal, häirib kolleege.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 18:44:18 vasta tsitaadiga

Lillatäpimees võiks nüüd arvamusliidrite postitused äkki ära kustutada. Erilised olete küll ikka, ma küsin probleemile lahendust ja tullakse õpetama kuidas elada. icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.03.2021 18:47:07 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Lillatäpimees võiks nüüd arvamusliidrite postitused äkki ära kustutada. Erilised olete küll ikka, ma küsin probleemile lahendust ja tullakse õpetama kuidas elada. icon_lol.gif
lahendus on oodata senikua kuni fb selle asja korda teeb ja selle asemele 7 uut bugi tekib.

lillatäpimees ongi selline. androidi foorum eriti õudne selle kohapealt. kopp.gif thumbs_down.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 03.04.2021 19:23:30 vasta tsitaadiga

link :: 533 million Facebook users' phone numbers and personal data have been leaked online

The personal data of over 500 million Facebook users has been posted online in a low-level hacking forum.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2021 19:24:00 vasta tsitaadiga

Ouch
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 03.04.2021 19:40:29 vasta tsitaadiga

Eesti kontodest puudutab. 87k+ kasutajat.

tsitaat:
Details include:

Phone number, Facebook ID, Full name, Location, Past Location, Birthdate, (Sometimes) Email Address, Account Creation Date, Relationship Status, Bio.


https://twitter.com/UnderTheBreach/status/1378315550103863298
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 03.04.2021 19:43:45 vasta tsitaadiga

kui nüüd eu's on selline vahva asi nagu gdpr kus on võimalik selliste lekete eest suuri trahve määrata - kuidas see protsess peaks käivituma? kas aki peaks põõsast välja tulema ja asjaga tegelema?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2021 19:50:07 vasta tsitaadiga

Kui sa kaebuse esitad, et su andmed lekkisid, siis AKI hakkab tegelema jah.
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.