Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.02.2021 23:12:42 vasta tsitaadiga

Küsin uuesti sorry. Kas keegi mäletab, mitme läbipaistva teibiga oli karp kinni?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 08.02.2021 23:14:23 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Küsin uuesti sorry. Kas keegi mäletab, mitme läbipaistva teibiga oli karp kinni?


Said avatud paki?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2021 23:15:28 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kõigil kellel ps5, kas mäletavad mitme teibiga oli karp kinni?


Sain just nädalavahetusel Euronicsist konsooli kätte ja karp oli kinni kahe ümmarguse ning läbipaistva teibiga.
Endale jäi silma, et konsooli keskmisel läikival osal ei olnud kaitsekile peal. Kuskilt nagu mäletaks varajastel review versioonidel seal midagi olevat. Võimalik, et lihtsalt mäletan valesti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.02.2021 23:23:06 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kõigil kellel ps5, kas mäletavad mitme teibiga oli karp kinni?


Sain just nädalavahetusel Euronicsist konsooli kätte ja karp oli kinni kahe ümmarguse ning läbipaistva teibiga.
Endale jäi silma, et konsooli keskmisel läikival osal ei olnud kaitsekile peal. Kuskilt nagu mäletaks varajastel review versioonidel seal midagi olevat. Võimalik, et lihtsalt mäletan valesti.


Aa siis on korras. Vaatasin youtube variandid ühe teibiga. Mul lihtsalt oli üks kriips ps5 peal ja väike nagu täke. Ju tehase teema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.02.2021 23:27:28 vasta tsitaadiga

Samas ega kui asjad terved ja seadmel originaalkomplektsus alles, siis ei ole keelatud müüki panna kliendi tagastust. Sinul ostjana nii kui nii 2a garantiid arvel märgitud kuupäevast. Muidugi hea oleks, kui seda siiski mainitaks. Ma arvan, et Euronicsi sugusel firmal on ehk normaalne laohaldus olemas ja on ka näha, et kas seade on korra müüduks märgitud või ei, kui peaks mingi keiss tekkima.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017




sõnum 09.02.2021 00:44:54 vasta tsitaadiga

https://github.com/lkallas/ps5-telia-scout
https://github.com/lkallas/ps5-elisa-scout

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 09.02.2021 07:39:43 vasta tsitaadiga

lkallas kirjutas:
https://github.com/lkallas/ps5-telia-scout
https://github.com/lkallas/ps5-elisa-scout


Need kes oskavad, tegid vist juba ise, need kes ei oska, ei oska seda nagunii tööle lasta, npm run käsud juurde, nodeJS install ka võibolla siis kirjeldada lisaks, kuid kahtlen, kas siiski abi sellest neile on. Aga muidu tore jagamine, ehk aitab teisigi thumbs_up.gif

Rääkides mängudest, siis tõesti, demon soulsi/spidermani ise ostma hetkel ei hakanud 60 euriga per tk, Warframe oli tasuta, mis enamvähem, aga vana mäng sain aru juba. Kasutab küll puldi triggereid ära, mis on mõnus. Aga üldiselt valik on veits kesine tõesti, hetkel mängin ise Days Gone-i, mis siis PS4 mäng. Eks valik võib tunduda kesine ka sellepärast, et gamepassiga Xbox one X seisab kõrval, kus enamus läbi pelatud vä PS ekslusiivid.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.02.2021 08:01:55 vasta tsitaadiga

Mul õnneks palju ps4 mänge on veel mängimata ja ps5 peal on need kindlasti teravama ja parema pildiga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017




sõnum 09.02.2021 10:41:05 vasta tsitaadiga

Lisasin mõned instruktsioonid.

Hahaa. Ei tea kas ma ikka olen nii lahke inimene, et tasuta siin midagi jagan.
Äkki ma teen Messentele reklaami või kutsun inimesi üles skriptimist õppima.
Või ootan lihtsalt, et keegi pakuks mulle raha, et need skriptid kellelegi üles seada.
Või ehitan hoopiski võrgustikku, et Elisat ja Teliat lõpuks DDOSida icon_rolleyes.gif

Tegelikult naine ei lubanudki mul üldse PS5 osta icon_sad.gif



Nokia kirjutas:
lkallas kirjutas:
https://github.com/lkallas/ps5-telia-scout
https://github.com/lkallas/ps5-elisa-scout


Need kes oskavad, tegid vist juba ise, need kes ei oska, ei oska seda nagunii tööle lasta, npm run käsud juurde, nodeJS install ka võibolla siis kirjeldada lisaks, kuid kahtlen, kas siiski abi sellest neile on. Aga muidu tore jagamine, ehk aitab teisigi thumbs_up.gif

Rääkides mängudest, siis tõesti, demon soulsi/spidermani ise ostma hetkel ei hakanud 60 euriga per tk, Warframe oli tasuta, mis enamvähem, aga vana mäng sain aru juba. Kasutab küll puldi triggereid ära, mis on mõnus. Aga üldiselt valik on veits kesine tõesti, hetkel mängin ise Days Gone-i, mis siis PS4 mäng. Eks valik võib tunduda kesine ka sellepärast, et gamepassiga Xbox one X seisab kõrval, kus enamus läbi pelatud vä PS ekslusiivid.

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 12:44:07 vasta tsitaadiga

Eile õhtul kirusin, et nüüd kus tuleb mõistliku hinnaga neid Teliasse müüki, siis ma pean ikka kuskil eemal olema nii arvutist kui HV-st. Vahepeal oli ka mitu kriisi, kus mõtlesin, et võtan kalli(ma) hinnaga ligi ja lasen oma skalbi võtta. Aga jäin endale kindlaks, et mul pole nii suurt VAJADUST selle toote järgi, et peaksin põhimõtteliselt kellelegi peale maksma Amazon'ist tellimise eest.

Kuigi eelmisest reedest saati olnud vaikus tekitas lootusetust, siis täna 9:44 andis Discord märku, et Amazon.it-s tuli müüki plaadilugejaga versioon. Kuna mul ei olnud vahet kas lugejaga või ilma, siis hakkasin aga klõpsutama. Täpselt nii ma seda kirjeldaks, sest kuigi olin selgeks teinud mis nupu all on "Buy now", siis itaalia keelsel lehel oli arusaamisega ikka üsna keeruline seis. Jõudsin lõpuks nii kaugele, et pidin Swedbank turvaliste internetiostude lehel ostu kinnitama.. ning see kiilus kinni - ei olnud võimalik "Jätka" vajutada. Väriseva käega refresh ja suur oli mu õnn kui avastasin end tagasi avalehel. Koos kirjaga, et tellimus on vastu võetud ning tarne 22 veebruar!! Minutid hiljem (9:57) tuli müüki ka Digital Edition aga neid ma enam ei jahtinud.

Suured tänud näpunäidete eest Clover! beer_yum.gif Ning vabandused kõigi ees, keda privaatsõnumites tülitasin.

Peab olema kannatust ja õigel ajal nobedad näpud - aga see tasub end ära, sest kogusummaks tuli 510 eurot koos transpordiga. Loodetavasti mingeid tõrkeid ei teki ja jõuab ikka kohale ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 13:18:42 vasta tsitaadiga

PS3 esimene versioon tuli ka krooniajal müüki kõvasti üle 10000EEK-i, ja kui mina lõpuks slimi hankisin, sain ~4,5k-ga kätte. Parandatud, väiksem ja kahe puldiga versioon, paar mängu ka kaasas. Müüki läks 150€ eest.

PS4 hind vist 100€ on kukkunud, va PRO väljatulek. Aga PS4 samamoodi hankisin ~1 aasta hiljem jõulude paiku ja sain selle "uuendatud" vaiksema, voolusäästlikuma versiooni kahe puldi ja GTA V + MGS mänguga. Vbolla oli paarkümmend € kallim kui tavaversioon. Minu mäletamist mööda 419€ vist. Ahjaa - ketas oli ka 500GB asemel 1TB.

PS5 ilmselt läheb samamoodi - selle või järgmiste jõulude ajaks peaks parandatud icon_smile.gif (vaiksem/väiksem - slim - loodetavasti suurema kettaga + lisaketta valmidus juba olemas jne.) ja kindlalt tahan kahte pulti (hinna sees). Mängud oleks boonus, aga tõenäoliselt selleks ajaks visataksegi see Spiderman vmt. ka pakki icon_smile.gif.
Hetke nõudluse järgi vist see aasta ei saa, aga järgmisel üsna kindlalt uus variant väljas.

PS4 olemas ja hunnik mänge seal mängimata. Seega tonniga kindlasti ostma ei kiirusta. Kellegi juures ära proovida saan varsti niikuinii.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017




sõnum 09.02.2021 13:22:59 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et uuteks jõuludeks jõuab Sony alles oma PS5 tootmismahuga järjele.
Uute Slimide ja Pro'dega saab maiustada ilmselt kõige varem 2 aasta pärast.

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.02.2021 13:29:27 vasta tsitaadiga

lkallas kirjutas:
Ma arvan, et uuteks jõuludeks jõuab Sony alles oma PS5 tootmismahuga järjele.
Uute Slimide ja Pro'dega saab maiustada ilmselt kõige varem 2 aasta pärast.
Slim/Pro ei juhtu jah nii pea. Selle aasta numbri sees tulevad ilmselt ilma suurema kärata välja uuendatud mudelid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 09.02.2021 13:35:37 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Eile õhtul kirusin, et nüüd kus tuleb mõistliku hinnaga neid Teliasse müüki, siis ma pean ikka kuskil eemal olema nii arvutist kui HV-st. Vahepeal oli ka mitu kriisi, kus mõtlesin, et võtan kalli(ma) hinnaga ligi ja lasen oma skalbi võtta. Aga jäin endale kindlaks, et mul pole nii suurt VAJADUST selle toote järgi, et peaksin põhimõtteliselt kellelegi peale maksma Amazon'ist tellimise eest.

Kuigi eelmisest reedest saati olnud vaikus tekitas lootusetust, siis täna 9:44 andis Discord märku, et Amazon.it-s tuli müüki plaadilugejaga versioon. Kuna mul ei olnud vahet kas lugejaga või ilma, siis hakkasin aga klõpsutama. Täpselt nii ma seda kirjeldaks, sest kuigi olin selgeks teinud mis nupu all on "Buy now", siis itaalia keelsel lehel oli arusaamisega ikka üsna keeruline seis. Jõudsin lõpuks nii kaugele, et pidin Swedbank turvaliste internetiostude lehel ostu kinnitama.. ning see kiilus kinni - ei olnud võimalik "Jätka" vajutada. Väriseva käega refresh ja suur oli mu õnn kui avastasin end tagasi avalehel. Koos kirjaga, et tellimus on vastu võetud ning tarne 22 veebruar!! Minutid hiljem (9:57) tuli müüki ka Digital Edition aga neid ma enam ei jahtinud.

Suured tänud näpunäidete eest Clover! beer_yum.gif Ning vabandused kõigi ees, keda privaatsõnumites tülitasin.

Peab olema kannatust ja õigel ajal nobedad näpud - aga see tasub end ära, sest kogusummaks tuli 510 eurot koos transpordiga. Loodetavasti mingeid tõrkeid ei teki ja jõuab ikka kohale ka.


Nägin ka täna seda amazoni hinda seal 399€ oli amazon.it-s digitaalne versioon.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 09.02.2021 13:48:42 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
...
Väriseva käega refresh ja suur oli mu õnn kui avastasin end tagasi avalehel. Koos kirjaga, et tellimus on vastu võetud ning tarne 22 veebruar!!

Õnnitlused thumbs_up.gif
Ma vast poleks vastu pidanud ja pannud veel 20 euri otsa, siis saaksid alla nädalaga kätte, hind ikka odavam kui kasvõi Telia hind.
(Soovi korral peaks Amazon veel laskma muuta kah transporti, kui just pole juba teele pannud).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.02.2021 16:26:16 vasta tsitaadiga

Mis seal uuel versioonil siis nii väga paremat saab see aasta tulla? Ise sain ka vaikse isendi. Ps4 pro mängud näevad ps5 peal ka palju paremad välja. Ps. Kas metro patchi pole ikka veel 60fps?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 09.02.2021 17:06:39 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mis seal uuel versioonil siis nii väga paremat saab see aasta tulla? Ise sain ka vaikse isendi. Ps4 pro mängud näevad ps5 peal ka palju paremad välja. Ps. Kas metro patchi pole ikka veel 60fps?


Mingi patch on lubatud aga kuupäeva veel ei ole kuna tuleb. Eks tuleb oodata
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 18:51:47 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mis seal uuel versioonil siis nii väga paremat saab see aasta tulla? Ise sain ka vaikse isendi. Ps4 pro mängud näevad ps5 peal ka palju paremad välja. Ps. Kas metro patchi pole ikka veel 60fps?
Palju maksid?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.02.2021 20:31:44 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Mis seal uuel versioonil siis nii väga paremat saab see aasta tulla? Ise sain ka vaikse isendi. Ps4 pro mängud näevad ps5 peal ka palju paremad välja. Ps. Kas metro patchi pole ikka veel 60fps?
Palju maksid?


Ütleme nii, et oli päris kallis... Mõtlesin küll kaua, et ei toeta kedagi, kes võtavad vahelt kasu, aga närv ei pidanud vastu ootamisega. 800
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 20:39:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Mis seal uuel versioonil siis nii väga paremat saab see aasta tulla? Ise sain ka vaikse isendi. Ps4 pro mängud näevad ps5 peal ka palju paremad välja. Ps. Kas metro patchi pole ikka veel 60fps?
Palju maksid?


Ütleme nii, et oli päris kallis... Mõtlesin küll kaua, et ei toeta kedagi, kes võtavad vahelt kasu, aga närv ei pidanud vastu ootamisega. 800

Nõrk. icon_cry.gif thumbs_down.gif
Sinusuguste pärast scalperid tegutsevadki...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 20:46:57 vasta tsitaadiga

Huvitav , kas pärast ülalasuvat avaldust keegi veel tahab ausalt hindadest rääkida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stenpoiss
HV vaatleja
stenpoiss

liitunud: 01.01.2012




sõnum 09.02.2021 21:14:53 vasta tsitaadiga

Olen seda teemat siin päris pikalt jälginud ja annan ka veidi infot enda poolt. Tegin Miterassast tavalise konsooli eeltellimuse 19.sept hommikul kell 6:57 icon_smile.gif
Tund tagasi sain neilt kirja, et mul on nüüd võimalus saada PS5 konsooli omanikuks. Kirjaga oli kaasas ettemaksuarve ja konsooli lubati märtsi esimesel nädalal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 09.02.2021 21:24:44 vasta tsitaadiga

Tean inimesi kes "panid ennast ootejärjekorda" sinna novembris ja said nov lõpp/dets algus kohe ka kätte. Niiet pole ime miks need kellel tutvusi pole ootavad siiani.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 21:56:00 vasta tsitaadiga

Tegelikult ma olen juba veendunud et Playstation 5 pole olemas ja tegu on süvariigi vandenõuga kasutades ajupesu ja CGI icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Eks üks päev loodetavasti on neid prisma lettidel jalaga segada
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 21:58:32 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Tegelikult ma olen juba veendunud et Playstation 5 pole olemas ja tegu on süvariigi vandenõuga kasutades ajupesu ja CGI icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Eks üks päev loodetavasti on neid prisma lettidel jalaga segada

Saad ruttu vihje telegram.ee-sse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.