Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1140, 1141, 1142 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 09.11.2020 01:47:05 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
McRicco kirjutas:
a ju ma olen siis loll...33+K lahingut ja veel nüri pole icon_smile.gif


No siis ju hästi! Järelikult sobib sulle selline madistamine.
Aga mina olen liiga vana vist selleks icon_biggrin.gif Ei paku lihtsalt pinget.

Aga nüüd teisest teemast.
Võtan vastu õnnitlusi, lilli, torte ja head konjakit, ning muidugi rahalisi õnnitluskaarte! icon_biggrin.gif
Eile sai siis viimane tank lahti tehtud ja seega on kõik 341 tanki lahti arendatud.
Lollilt tühi tunne on sees peale pikaaegset eesmärgile püüdmist...


Kui nii, päris ausalt ja otsekoheselt välja öelda, siis kui palju nende 341 tanki hankimiseks ka raha on kulunud? On Sul aimu, vähemalt suurusjärk?

Mina jäin eelmisel aastal "arendamises" pidama, ühel hetkel lihtsalt tundus, et ei ole mõistlik raha sellesse mängu matta. Need 50-100 eurot kuus mind vaesemaks ei teeks, aga ikkagi, ei tundunud ratsionaalne. Rahale leiab alati kasutust ka mujal.

Ka tasuta mängides annab WoT mõnikord võimalusi - eile tegin ühe õnnestunud mängu, kus XP oli 2533 ning WN8 15577. Eks WoT vist meelitab ka vahepeal icon_smile.gif


Ei tea. Pole lugenud.
Ju siis niipalju pole kulutanud, et rahakotis tunda annaks.

Ma nagu ei saa aru, et kui on free2play siis on raha panustamine mängu mõttetu?
Ja kui kõik nii mõtleksid, siis oleks mängu areng seisma jäänud sinna kus 10 aastat tagasi.

Prem on põhiline kuhu kulunud on. Kulda kuus....5-6 tuhat ehk. Aga palju neid reaalse raha eest ostnud olen, ei oska öelda. Palju saab neid teenitud ju mänguga.

Ei tea, ei pea arvet!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 10.11.2020 19:32:48 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
FastPotty kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
McRicco kirjutas:
a ju ma olen siis loll...33+K lahingut ja veel nüri pole icon_smile.gif


No siis ju hästi! Järelikult sobib sulle selline madistamine.
Aga mina olen liiga vana vist selleks icon_biggrin.gif Ei paku lihtsalt pinget.

Aga nüüd teisest teemast.
Võtan vastu õnnitlusi, lilli, torte ja head konjakit, ning muidugi rahalisi õnnitluskaarte! icon_biggrin.gif
Eile sai siis viimane tank lahti tehtud ja seega on kõik 341 tanki lahti arendatud.
Lollilt tühi tunne on sees peale pikaaegset eesmärgile püüdmist...


Kui nii, päris ausalt ja otsekoheselt välja öelda, siis kui palju nende 341 tanki hankimiseks ka raha on kulunud? On Sul aimu, vähemalt suurusjärk?

Mina jäin eelmisel aastal "arendamises" pidama, ühel hetkel lihtsalt tundus, et ei ole mõistlik raha sellesse mängu matta. Need 50-100 eurot kuus mind vaesemaks ei teeks, aga ikkagi, ei tundunud ratsionaalne. Rahale leiab alati kasutust ka mujal.

Ka tasuta mängides annab WoT mõnikord võimalusi - eile tegin ühe õnnestunud mängu, kus XP oli 2533 ning WN8 15577. Eks WoT vist meelitab ka vahepeal icon_smile.gif


Ei tea. Pole lugenud.
Ju siis niipalju pole kulutanud, et rahakotis tunda annaks.

Ma nagu ei saa aru, et kui on free2play siis on raha panustamine mängu mõttetu?
Ja kui kõik nii mõtleksid, siis oleks mängu areng seisma jäänud sinna kus 10 aastat tagasi.

Prem on põhiline kuhu kulunud on. Kulda kuus....5-6 tuhat ehk. Aga palju neid reaalse raha eest ostnud olen, ei oska öelda. Palju saab neid teenitud ju mänguga.

Ei tea, ei pea arvet!


Mängu areng ongi ju seisma jäänud, kus 10 aastat tagasi.. Mida on muutunud peale 10 aastat?

See ongi see, mis mulle selle mängu juures ei meeldi - tegime 2011 toreda mängu, kõikidele meeldis, ja nüüd kogume raha, 10 aastat. Ullikesed maksavad, aga meie lisame mängule "city" ja "castle" ikooni (uuendus!) ning premeerime neid mõne erilise märgiga (uuendus)...Noh, näiteks, et sa oled teinud 500 killi..

Ja et su rahakotis tunda ei anna, on ainult lihtsalt pikkade aastate keskmine icon_smile.gif Lõppnumbrit sa ei julge endalegi tunnistada. Või oma perele..

Kuidas sa ikka ütled oma naisele või lapsele, et issi kulutas 5000 eurot tankimängule ja tuhandeid tunde pere arvelt..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 10.11.2020 21:20:59 vasta tsitaadiga

Ei noh...anna abi tõesti! icon_biggrin.gif
Mina mäletan väga hästi seda mängu üheks aastat tagasi, kui mina seda alustasin. 8 Jaanuar 2012.

https://www.youtube.com/watch?v=mxPf_Co6wA4
Siin siis väike võrdlus 2011 vs 2018. Nüüd on aasta 2020. Ja väita et arengut pole....
Ära joo seda sitta veini nii palju!

Miks ma peaks oma pere eest varjama????
Nendel omad hobid, minul omad. WOT ei ole mul elu ainus tegevusala!

Muide, teiste rahakotti ei ole lihtsalt viisakas vahtida! Kas ema ei õpetanud sellist elementaarset pisiasja?

Ma teenin piisavalt, et jätkub perele, mulle endale ja kodule ka! Ja jääb isegi natuke üle.
Oled rahul selle seletusega?

Jumal tänatud, et minu järeltulija pole nii eluvõõras ja nii taktitundetult ebaviisakas nagu sinusugune tegelane! icon_biggrin.gif
Tule ma võtan Su enda juurde koolitusele!
Õppeprogrammis saab olema elementaarsed viisakusreeglid, reaalse maailma ja inimeste tundmaõppimine ja kindlasti õpetan üht head oskust: olla vajalikul hetkel vait!

Parem vaikida ja näida rumalana kui avada suu ja hajutada kahtlused lõplikult. Mark Twain

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.11.2020 22:10:05 vasta tsitaadiga

Ilma naljata, see jutt sul FastPotty on küll ikka täisrumalus. Ma ei tea vist ühtki mängu mis oleks arenenud nii suurte hüpetega nagu WoT. World of Warcraft näiteks näeb ikka veel välja nagu World of Warcraft aastal 2004 kui ta tuli, natuke on nokitsetud seda, aga võhik vahet ei teeks Classicul ja viimasel expansionil. Tanki puhul on need nagu kaks täiesti erinevat mängu.

Teiseks - milleks rünnata WoTi kui hobi? Kõik hobid kulutavad raha ja viivad perest eemale (see üldse ongi hobide eesmärk tihti nagu ma olen aru saanud icon_lol.gif ). WoT, isegi kui sa 10a jooksul oled sinna pannud 5000 EUR, on ikkagi odavam kui 90% muid hobisid. Rääkisin hiljuti ühe tegelasega, kelle hobi on jahtlaevade võidusõit. Peapurje vahetatakse iga suurema võistluse järel. See maksab alates 30 000 EUR tükk. Võistlusi on aga aastas kolm... lisaks terved nädalavahetused keset merd, riskid ja ohud elule ja tervisele.

WoT on süütu ja odav hobi. Ei näe põhjust seda maha tampida.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 11.11.2020 22:28:41 vasta tsitaadiga

korralik anomaalia täna siis .. 7 mängu ja 7 võitu tuli solo .. mõtlesin enne ära lõpetada, kui midagi "pekki keeran"

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 12.11.2020 23:06:36 vasta tsitaadiga

Naljakas, et aastaid hiljem on jätkuvalt mingid inimesed, kes FastPotty trollimisega kaasa lähevad. Ignoge ära ta ja ongi korras.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 13.11.2020 21:16:33 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Naljakas, et aastaid hiljem on jätkuvalt mingid inimesed, kes FastPotty trollimisega kaasa lähevad. Ignoge ära ta ja ongi korras.


Miks? Tasuta meelelahutus ju! icon_smile.gif

Sama kui väike laps üritab surmtõsiselt midagi selgitada, see on nii armsalt koomiline! icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.11.2020 21:07:28 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Naljakas, et aastaid hiljem on jätkuvalt mingid inimesed, kes FastPotty trollimisega kaasa lähevad. Ignoge ära ta ja ongi korras.


Miks? Tasuta meelelahutus ju! icon_smile.gif

Sama kui väike laps üritab surmtõsiselt midagi selgitada, see on nii armsalt koomiline! icon_biggrin.gif


Mida teil siin üldse teha olekski, kui mina siin ei "trolliks"? Kolmandik, kui mitte pool postitustest (vastustest) on kuidagi minuga seotud, kusjuures ma kirjutan siin ainult kord kuus (vabandust, ei pea küll arvet, aga sinnakanti).

Tore on teada, et Pyromanile olen ma meelelahutuseks (mis teda küll mõnikord väga endast välja viib) ja et Erick arvab, et kellegi 30 000 eurone purjevahetus kompenseerib kõik tema tuhanded eurod ja tuhanded tunnid lapse ja naise kõrvalt. On maailmas ilmselt veelgi kallimaid hobisid, tuleb need ainult üles leida. Õnnetuseks jätab ta mainimata, et paljudes maailma riikides (kolmandikus) on isegi 1000 eurone kuupalk unistuste summa.

Ja nagu öeldud, alati saab mind ignoneerida (kuigi isegi see soovitaja kommenteeris mind). Loodetavasti kommenteerin ma siin järgmine kord ihuüksi. Iseendale. Aga te ju teate isegi, et nii ei ole, eksole?

Ja Erick, mäletad, sa rääkisid, et kui wot mängijal naha üle kõrvade tõmbab, siis võib tema käest kahjutasu nõuda? Palun selgita mulle, kuidas ma nõuan WoT-i käest kahjutasu, kui kõik minu 1-4 tieri tankide varustus on ära kadunud? Kõik mu binoklid, camovõrgud jms? Kuidas see väljanõudmine välja näeb? Mul oli 52 tanki, millel kõikidel oli kogu varustus peal, nüüd on see ainult neljal tankil. Kõik on ära varastatud. Kas peaks mingisuguse avalduse tegema?

Jõulutervitus tuleb mul ikkagi südamest, aga sinna on veel üks kuu aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2020 23:31:47 vasta tsitaadiga

FastPotty, joppenpuhh, sa oled ikka tõega pooletoobine. icon_lol.gif
Kogu see varustus on ju kenasti alles, see lihtsalt demonteeriti nendelt tankidelt kuna enam nende peal seda kasutada ei lubata.
Mine ja vaata oma depoosse, seal peaks sind üllatus ees ootama. Pealegi osad pudinad mis demonteeriti maksavad 200-300k aga asemele saad osta nad 50..200K eest. Seega hoopiski teenisid veidi, mitte WG ei varastanud sult. Krdi koomik...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.11.2020 10:01:54 vasta tsitaadiga

Jälgi uuendustega kaasaskäivaid uudiseid ja ei teki selliseid lolle küsimusi. Igal pool (mänguklient, launcher, veebileht, ilmselt isegi e-mailile) pasundati varustuse muudatustest aga mõni vend arvab, et SerB isiklikult käis kohal ja kruvis ta tankidelt camoneti maha rofl.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 20.11.2020 14:40:25 vasta tsitaadiga

Et asjad väga tõsiseks ei läheks ja head näited kuidas mäng on jah arenenud aastatega. Ei mäleta algusaegadest päris sellist asja.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 30.11.2020 00:14:10 vasta tsitaadiga

õhtu, tööl käidud, pool õhtut kolitud vanast uude elamisse .. mõtlesin teha paar lahingut ja proovida seda maratoni natuke teha, et ehk odavamalt siis see 274 muretseda ..

esimene mäng, pool tuborgi sees ja juhtus nõnda

http://wotreplays.eu/site/5634804#sand_river-grensu-udes_16

Victory!
Battle: Sand River
Vehicles: UDES 16
Experience received: 9 080 (x4 for the first victory each day)
Progression Points received: 7
Bonds received: 55
Credits earned: 183 197
Battle achievements: 3 Marks of Excellence, High Caliber, Confederate, Tank Sniper, Patrol Duty, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Mission fulfilled! Reward: Added: Small Repair Kit (x5), Small First Aid Kit (x7), Large First Aid Kit (x1), Manual Fire Extinguisher (x5), Automatic Fire Extinguisher (x1), Large Repair Kit (x1)
Reserve Stock received: 18 320

e. huvi pärast vaatasin ka hall of fame'i .. päris bot ei olegi icon_smile.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2020 19:22:29 vasta tsitaadiga

Advent Calendar 2021: All Tanks & Styles Leaked!
https://thedailybounce.net/world-of-tanks/advent-calendar-2021-all-deals-leaked-picture-heavy/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 02.12.2020 21:28:26 vasta tsitaadiga

Noh kaaskannatajad!
Tõmbame siis käima väikese arutelu võiduprotsendi teemal icon_wink.gif
Mina väidan, et võiduprotsent ei näita oskuste kohalt tegelikult mitte midagi.
Kõik oleneb õnnest!

Mul hea võrdlusmoment kahe suht sarnase masinaga olemas.
Mõlemad Tier VIII TD ja prem masinad (kui see midagi loeb).

WZ-120-1G FT võiduprotsent on 67,65% WN8 1644,59 keskmine dmg 1470,06
Kanonenjagdpanzer 105 võiduprotsent on 49,25% WN8 1336,25 keskmine dmg 1315,53

Sakslase ühe lasu dmg on natuke kehvem kui WZ oma, sellest ka väike erinevus. Kuid see ei seleta nii suurt võiduprotsendi vahet!

Mängin suht sarnase stiiliga. WZ parem armor kuid aeglasem ja gun depression on kehv, Sakslasel õhem armor kuid hea kiire.
Camo value suht sama, meeskonnal ka mõlemal kuues skill jookseb.

Seega on see maagiline protsentide vahe minu jaoks mõistetamatu.

18.3 % on siiski palju!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 02.12.2020 21:54:44 vasta tsitaadiga

Ütle ka, palju mõlema masinaga sõidetud?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 02.12.2020 22:02:55 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Ütle ka, palju mõlema masinaga sõidetud?

WZ 128 lahingut
Kanjag 105 1392 lahingut.

Sakslasega oli mul näitajad kunagi palju paremad. Kuid mõistetamatutel põhjustel langes järsult just võiduprotsent.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.12.2020 22:05:27 vasta tsitaadiga

Võibolla on ka see foto mingil määral huvitav selles suhtes. Järgud on küll drastiliselt erinevad kuid WN on sarnane aga WR on lausa 20% erinev:
Spoiler Spoiler Spoiler

Jah, lahingute arv on küll väike, aga mis teha...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 02.12.2020 23:45:36 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Võibolla on ka see foto mingil määral huvitav selles suhtes.


Aga mängid ju põhimõtteliselt sama stiili nendega.
Ja nii heade statsidega mängijal ei saa ju ometi nii halb WR olla!

Seega, The truth is out there...

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2020 07:25:48 vasta tsitaadiga

pyroman11, ammu kahtlustanud, et näiteks solodes teatud tankidega pannakse rohkem tomateid juurde.. ja mida paremini endal läheb, seda sitemini ülejäänud tiim performib icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 03.12.2020 15:07:49 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
chatro kirjutas:
Ütle ka, palju mõlema masinaga sõidetud?

WZ 128 lahingut
Kanjag 105 1392 lahingut.


Ütleks, et kanjag WR loogiline enam-vähem (49% kanti, see siis serveri keskmine). Kuna see tank pole lihtsalt konkurentsivõimeline tier 8 MM'is, et mängukulgu oluliselt enda kasuks mõjutada.

Vaatasin ka statistakat, mida sa teed nende tankidega. See ikka massiivselt erinev (avg spot, dpg ka kpg). Laias laastus su mõju ikka tohutult erinev nende kahe tankiga. Lisaks WZ'tida on võimalik läbi bounce'imise tankida dämmi.
Ma ei tea, minu arust üsna loogilised WR'id, kuigi arvan, et WZ'til võib see pigem pisut kukkuda (mänge liiga vähe, et täit pilti saada), kuigi sa halvasti ei mängi seda tanki...

Btw, sa mainisid, et sul WZ-120-1G FT WR on 67%+, tegelt see 10% madalam, 67% oleks ka OP tankiga täielik domineerimine soolos. Nii, et vahe kanJag vs wz'itega ümarguselt 8%, mis imo pigem õigustatud vahe icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 03.12.2020 20:54:01 vasta tsitaadiga

Huvitav jah. Eile ma veel koppisin otse Wotlabsi lehelt need protsendid ja täna tõesti 10% madalam.
Kuna eile oli igati pekkis päev, siis arvatavasti jõudsid eilsed tulemused juba sinna. Ainuke loogiline seletus.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.12.2020 10:15:34 vasta tsitaadiga

pyroman11, eespool juba võeti kokku lugu, aga pmst sa võrdled ühte kõige OP-mat tier 8 TD'd ühe kõige vähem OP tier 8 TD'ga. Juba gameplay peaks neil ikka täiesti erinev olema - Kanoneniga sa pead püsima unspotted kusagil põõsas sisuliselt, soomust pole, lähivõitlust üle ei ela. WZ samas on päris tugeva soomusega ja sellega kannatab ka lähivõitlust harrastada, sest asi pöörab ennast kohapeal ringi nagu mingi light tank. Lisame ühe parima view range'i vist mis üldse TD-l on ja vägeva DPMiga kõrge dämmiga kahuri ja no vahe peaks olema märksa rohkemgi kui sul statsist paistab. Ilmselt mängid WZi liiga konservatiivselt.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 04.12.2020 22:51:07 vasta tsitaadiga

erick, sa vist ajad midagi segamini?
WZ-111-1G FT on tõesti elajas omas klassis. Hea armor ja väga hea kahur see 130`nene! Kuid manööverdusvõime mitte just suurem asi.
See millest mina räägin on WZ-120-1G FT ehk tier 8 prem.
Pole üldse halb masin tõesti! Kui kahur on kehvem ja armor....tead, kui oled enamuse ajast low tier, siis ega sellest abi pole eriti! Kiirus ja manööverdus paremad tavalisest, kuid just mobiilsus on Kanonenjagdpanzer 105 kordi parem!
Võtan maha ka enda ümber tiirutava lighti! Tehtud seda mitmeid kordi!
Kehvem kahur ja muidugi armor....no paras Trabant!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.12.2020 00:36:59 vasta tsitaadiga

pyroman11, ei ikka sellest premmist icon_smile.gif Tõsi, mul endal teda pole, aga just hiljutigi olen sellele lähivõitluses alla jäänud.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.12.2020 01:20:30 vasta tsitaadiga

Hiina T8 prem TD on tõepoolest päris võimas masin oskajates kätes. Sellega tuleb jah veidi agressiivsemalt mängida kuna kahur on kõver ja kaugelt laskmine on kerge loto.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1140, 1141, 1142 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.