Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Tele2 ja Oneplus5 ei liitu netivõrguga. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
t2vimm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2020




sõnum 23.09.2020 12:00:28 Tele2 ja Oneplus5 ei liitu netivõrguga. vasta tsitaadiga

Olen proovinud kõike mis pähe tuleb aga telefon lihtsalt ei ühenda netiga tele2 simiga. APNid on (default) internet.tele2.ee ja.mms.tele2.ee.
Telefonil on dual sim võimalus aga tarkvara lubab vahetada data simi vahel niiet seal probleem ei seisne.
Kasutan simi ruuteris ilma probleemideta aga telefonis ainult ühendab kõnevõrku.

Tegemist on kuumaksuvaba interneti sim kaardiga (konekaart.tele2.ee).

Kui simi sain pistsin tolle kohe ruuterisse ja kõik oli ok aga hiljem kui telefoni pistsin ja netti ei tulnud, lugesin seda lipikut kus oli kirjas et aktiveerimiseks on vaja helistada.
Helistasin/kirjutasin ka Tele2 aga need bimbod kes vastasid ei saanud aru ja andsid seda sama nõu mis leiad kui googeldad tele2 seadistus.

Üks teooria on et nad blokivad imeiga mis seadmel on lubatud kasutada võrku aga ei tahaks uskuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2020 13:59:51 vasta tsitaadiga

võta miski teise teenusepakkuja tavaline kõnekaart

super vms
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2vimm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2020




sõnum 23.09.2020 14:47:36 vasta tsitaadiga

Tele2 mast vaatab otse minu poole, väga hea kiirusega. Tavaliselt kasutan diili kaarti kõnede ja data jaoks. Minu jaoks oleks tähtsam leida põhjendus ja/või lahendus antud probleemile kuna ei näe põhjust maksta üle 20 euro interneti peale eriti kui mul pole kaabli võimalust hetkel.

Varem kasutasin diili aga tolle kiirus oli olematu ja kõikus nii palju (eeldus et ülekoormatud minu alas) ning lõpuks kaart suutis lihtsalt ära surra vaid paari nädalaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 29.09.2020 21:58:18 vasta tsitaadiga

Esmalt proovi mõlemad APN'id ära kustutada ja kui ühtegi enam alles ei ole siis lisa ise käsitsi uus pannes ainult APN'i internet.tele2.ee. Kui sellest abi ei ole siis proovi tehaseseaded taastada ja vaata mis siis teeb. Kirjas vähemalt ei ole, et neid samme proovinud oleksid.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003




sõnum 01.10.2020 10:03:12 vasta tsitaadiga

Reset tuleb teha wifi ja Sim kaardi seadetele
NB kõik salvestatud wifi ja bluetooth võrgu andmed kustuvad
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Tele2 ja Oneplus5 ei liitu netivõrguga.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.