Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused majanduse teemal (KÜSITLUS - Palju sul sääste on?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1003, 1004, 1005 ... 1556, 1557, 1558  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju sul sääste on? (Säästude hulka lugege ka investeeringud välja arvatud praegune eluase ja pensioni II sammas)
pole mul midagi, elan palgapäevast palgapäevani või ei oma regulaarset sissetulekut
11%
 11%  [ 28 ]
vähem kui ühe kuu netosissetulek
6%
 6%  [ 16 ]
1 kuni 2 kuu netosissetulek
20%
 20%  [ 48 ]
3 kuni 4 kuu netosissetulek
12%
 12%  [ 31 ]
5 kuni 6 kuu netosissetulek
9%
 9%  [ 22 ]
6 kuni 12 kuu netosissetulek
11%
 11%  [ 27 ]
rohkem kui 12 kuu netosissetulek
28%
 28%  [ 67 ]
hääli kokku : 239

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 18.09.2019 22:09:11 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
raxz kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Täpselt läbi arvutamata tundub minu jaoks parim variant astmelise tulumaksu sisseseadmine ning samal ajal sotsiaalmaksule lae määramine. Rikkamad maksaksid rohkem makse, samas oleks tööandjatel praegusest enam motivatsiooni kõrgepalgalisi töökohti luua.
Kuidas tööandjal suurem motivatsioon peaks olema kui töötaja palgast järjest suurem osa läheb maksudeks? Minul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Palju lihtsam arvestada. Kõigil võiks nii olla.
Sotsmaksu lae puhul ei läheks üha suurem osa maksudeks. Sotsiaalmaks on palgafondist palju suurem osa kui tulumaks.
Mul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Mind ei huvita kui suured maksud on.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 18.09.2019 22:15:20 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
sakinaga kirjutas:
raxz kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Täpselt läbi arvutamata tundub minu jaoks parim variant astmelise tulumaksu sisseseadmine ning samal ajal sotsiaalmaksule lae määramine. Rikkamad maksaksid rohkem makse, samas oleks tööandjatel praegusest enam motivatsiooni kõrgepalgalisi töökohti luua.
Kuidas tööandjal suurem motivatsioon peaks olema kui töötaja palgast järjest suurem osa läheb maksudeks? Minul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Palju lihtsam arvestada. Kõigil võiks nii olla.
Sotsmaksu lae puhul ei läheks üha suurem osa maksudeks. Sotsiaalmaks on palgafondist palju suurem osa kui tulumaks.
Mul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Mind ei huvita kui suured maksud on.
Tsiteerin sinu eelmist postitust:

"Kuidas tööandjal suurem motivatsioon peaks olema kui töötaja palgast järjest suurem osa läheb maksudeks?"

Sellele ma vastasin. Sinu kokkulepped ei puutu asjasse.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2019 22:35:28 vasta tsitaadiga

raxz, miks sa siin sõna võtad kui sind ei huvita kui suured maksud on?
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0476
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 18.09.2019 22:46:20 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
raxz, miks sa siin sõna võtad kui sind ei huvita kui suured maksud on?
Majandusteema ju. Majandus ei ole ainult maksud, eks. Minu palgalt lähevad nagunii kõik maksud maha. Ses osas olen maksudega seotud. icon_lol.gif
Miks ei võiks kõik palgakokkulepped olla netopalgas? Oleks töötajal palju lihtsam arvestada ju.
Küll on sel juhul tööandjal suurem risk igasuguste maksumuudatuste puhul ja see mind huvitabki, et miks üks või teine muudatus kedagi rohkem maksma motiveerima peaks. Kindlasti ei ole kõik töötajad fikseeritud kuupalga ja brutopalgaga. Erinevaid kokkuleppeid saab palju olla.
Kas sotsmaksu lagi kehtiks iga kuu mingi summa või oleks aastapõhine nagu tulumaksuga praegu?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2019 23:34:52 vasta tsitaadiga

Sotsmaksul peaks kindlasti lagi olema, ja nii Samuti ka miinimum.
Kavalansud, need kes mustalt maksavad, võtavad poolekohaga tööle, ja ülejäänu on kokkuleppeline tasu ümbrikus.
Olen lugenud ajalehest ka sellist skeemi, et kui töötajal on järsku haigekassat vaja (infarkt või muu tõsine jama), siis kiirelt teeb tööandja sotsmaksu ära, ja töötaja, kelle eest pole kunagi sotsmaksu tasutud, saab haigekassa kulul kohe 60k. euri maksva südame opi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2019 00:28:00 vasta tsitaadiga

SSD, sotsiaalmakul on juba miinimum
_________________
There is no place like 127.0.0.1

Vaata kasutaja äripakkumisi
PT: Frontend arendaja - Svelte / SvelteKit 0476
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 19.09.2019 00:56:59 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 02:33:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 19.09.2019 08:25:27 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Mul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Mind ei huvita kui suured maksud on.
Paraku tehakse Eestis tööleping seadusest tulenevalt brutopalgas.
https://www.riigiteataja.ee/akt/112072014146?leiaKehtiv#para29
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.09.2019 08:36:25 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
raxz kirjutas:
Mul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Mind ei huvita kui suured maksud on.
Paraku tehakse Eestis tööleping seadusest tulenevalt brutopalgas.
https://www.riigiteataja.ee/akt/112072014146?leiaKehtiv#para29
Spoiler Spoiler Spoiler


Me oleme siin juba sel teemal vaielnud, johhaidii icon_rolleyes.gif
Mõttetu tähenärimine.

Mina lepin ka netopalgas kokku tööandjaga. Raamatupidaja teeb arvutused ja arvutab bruto välja, mis lepingusse kanda. Ongi kõik, üks liigutus aga bürokraatiameelega inimene vist ei küündi selle lahenduseni.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 19.09.2019 08:37:27 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
raxz kirjutas:
Mul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Mind ei huvita kui suured maksud on.
Paraku tehakse Eestis tööleping seadusest tulenevalt brutopalgas.
https://www.riigiteataja.ee/akt/112072014146?leiaKehtiv#para29
Spoiler Spoiler Spoiler
Halloo, tule maa peale. Muidugi on lepingus mingi brutopalk kirjas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.09.2019 08:44:49 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
connor kirjutas:
raxz kirjutas:
Mul on tööandjaga kokku lepitud netopalgas. Mind ei huvita kui suured maksud on.
Paraku tehakse Eestis tööleping seadusest tulenevalt brutopalgas.
https://www.riigiteataja.ee/akt/112072014146?leiaKehtiv#para29
Spoiler Spoiler Spoiler
Halloo, tule maa peale. Muidugi on lepingus mingi brutopalk kirjas.


Ehk siis sisuliselt midagi ei muutu ja kedagi ei huvita, mis sa tööandjaga kokku oled leppinud. Lepingus on brutopalk kirjas ja, kui toimuvad maksumuutused, siis kajastuvad need netopalgas. Antud juhul, kui ettevõte tahab lepinguvälist kokkuleppelist netopalka säilitada, tuleb makusmuudatuste puhul alati tööleping ringi teha. Kui sul on eesmärgiks mingi kindel netosumma, siis pole raske teha arvutused ja küsida ettevõttelt sellega korrelleeruvat brutosummat.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 19.09.2019 08:47:08 vasta tsitaadiga

See automaatselt tähendab et iga maksumuudatus kas muudab palka või nõuab lepingumuudatust. Mis omakorda tähendab et tegelikult ikka huvitavad maksud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 19.09.2019 08:51:58 vasta tsitaadiga

Ma oli niiviisi arusaanud, kui räägitakse ametlikust palgast on jutt alati brutost, kui räägitakse mitteametlikust palgast nö ümbrikupalgast, räägitakse netost icon_smile.gif Kui keegi räägib kokkuleppest tööandjaga netopalgas arveldada, ei jäta see just väga palju tõlgendamisvõimalusi..
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.09.2019 09:07:02 vasta tsitaadiga

H_K, miks sa nii arvad?
Eriti praeguse süsteemiga on lihtsam rääkida netost kui hakata palgakalkulaatorit lahti võtma, et oma tegelikku teenistust arvutada.

Ma muidugi ei ole kursis sinu suhtlusringkonnaga. Kui palju kohalikke mördiööbikuid on siis ehk tõesti.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 19.09.2019 09:11:47 vasta tsitaadiga

Lepingus ei pea midagi muutma. Seal on ilmselt midagi a la palk+tulemustasu vms. Maksud peab ka juba lepingusse panema?
Teen kuus 10h tööd, siis tahan saada 10x palka, teen kuus 100h tööd, tahan saada 100x palka. Maksud arvutab tööandja vastavalt sellele mis ma kätte pean saama. Tõesti tundub nii keeruline süsteem? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2019 09:20:09 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Lepingus ei pea midagi muutma. Seal on ilmselt midagi a la palk+tulemustasu vms. Maksud peab ka juba lepingusse panema?
Teen kuus 10h tööd, siis tahan saada 10x palka, teen kuus 100h tööd, tahan saada 100x palka. Maksud arvutab tööandja vastavalt sellele mis ma kätte pean saama. Tõesti tundub nii keeruline süsteem? icon_biggrin.gif

Rekanduses sama: Tere.
Otsin juhti Eesti-Saksa-Eesti ringile alates laup-pühap 14.-15.09. Start Raplamaa. Eestis peale-mahalaadima ei pea. Kabiin MAN (Eur-5, automaat, 1500kw muundur, veekeetjaon, telekat ei ole), haagis on korralik kardin. Kabiinis on Poola, Saksa, Belgia boksid. Eesti, Läti, Leedu, Holland teemaksud maksan netis.
Palk 75€/päev. Saab sõita ka arvega. Rohkem infot minu tel ... või meil ...
Laekub ettevõttelt ....
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 19.09.2019 09:34:32 vasta tsitaadiga

Öelge mulle põhjus, miks valdavalt puhkusetasu makstakse enne puhkust ja mitte lihtsalt palgapäeval?
Enne oli seaduses lausa kohustus nii teha.

Mõni aeg tagasi muudeti asi lõdvemaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.09.2019 09:39:38 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ette. Ma olen algusest peale tahtnud samal ajal saada (palka ja puhkuseraha koos). Varem võis koos maksta need, selle viimase muudatused löödi jäigalt lahku need jälle.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2019 09:51:41 vasta tsitaadiga

Pangandusrobotite ajastul on kõige mõistlikum võtta puhkus nagu palk.
Olen kuulnud 2 näidet, kus see "robot" läks lolliks ja ei andnud laenu, sest 1 kuu oli auk.
Tundub kummaline... arvestades, et käsitsi küsides polnud ka saanud, siis pigem mingi muu teema. Aga nii see folkloor levib.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 19.09.2019 10:17:28 vasta tsitaadiga

Kui inimesel on puhkamiseks "eraldi" raha vaja siis millest ta pärast puhkust elab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 19.09.2019 10:43:04 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Varamaksud on pikemas plaanis vältimatud.

Miks vältimatud ja kuidas need toimiks?

Vara saab maksustada efektiivselt vaid siis kui tegemist on likviidse varaga - so. millegagi mida saab müüa ja mille osas on ka nõudlust. Nt. kinnisvara osas on Eestis piirkondi kus probleem pole mitte küsitavas hinnas vaid huvilistes - isegi tasuta ei õnnestu oma maad/maja ära anda kuna lihtsalt pole nõudlust.

Ka praegune maamaks on probleemne - maa on hinnatud klassifikaatorite, mitte reaalse nõudluse alusel, õnneks on see maks veel võrdlemisi pisike, kuid eks sedagi varsti tõstetakse. Piltlikult on probleem selles, et kui mul on vara X ja ma ei soovi sellelt makse maksta siis elementaarne on, et ma müün selle ära, kui aga ostjat pole siis müüa mul ei õnnestu.

Kas lahendus oleks riigile loovutamine? Ehk, et riik oleks peamine vara omanik? Sellisel juhul kuidas peaks toimima turg, nõudlus, pakkumine ning kuidas sellisel juhul too varamaks eelarve laekumisi positiivses suunas mõjutaks?

Lisaks - mis on mõistlikum - suvaline maks riigieelarve aukude lappimiseks? Sihtotstarbeline maksustamine? Riigi kulutuste kärpimine olukorras kus lihtsalt raha ei ole?

Eraisikuna pole mul võimalik soovmõtlemisega oma sissetulekuid suurendada - selleks on vaja reaalselt kas olla produktiivsem/efektiivsem, toota rohkem lisandväärtust või suuta müüa end paremini. Millisel põhjusel ei ole ühtki neist variantidest võimalik rakendada riigi tasemel?

Lisaks - tiba ümardades peab erasektor keskmiselt iga 1 euro eest mida tahetakse töötaja arvele kanda maksma teise euro riigile maksudeks ning ikkagi ei suudeta ots-otsaga kokku tulla (võrdluseks - valdavas enamuses läänemaailmas on see kusagil 50 ja 80 sendi vahel).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 19.09.2019 11:01:47 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Öelge mulle põhjus, miks valdavalt puhkusetasu makstakse enne puhkust ja mitte lihtsalt palgapäeval?
Enne oli seaduses lausa kohustus nii teha.

Mõni aeg tagasi muudeti asi lõdvemaks.

Kirjutad raamatupidurile vastava avalduse ja kombes. Minul jookseb eitea mitu aastat puhkuseraha palgapäeval ja tagantjärgi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 19.09.2019 11:02:15 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Varamaksud on pikemas plaanis vältimatud.

Miks vältimatud ja kuidas need toimiks?

Vara saab maksustada efektiivselt vaid siis kui tegemist on likviidse varaga - so. millegagi mida saab müüa ja mille osas on ka nõudlust. Nt. kinnisvara osas on Eestis piirkondi kus probleem pole mitte küsitavas hinnas vaid huvilistes - isegi tasuta ei õnnestu oma maad/maja ära anda kuna lihtsalt pole nõudlust.

Ka praegune maamaks on probleemne - maa on hinnatud klassifikaatorite, mitte reaalse nõudluse alusel, õnneks on see maks veel võrdlemisi pisike, kuid eks sedagi varsti tõstetakse. Piltlikult on probleem selles, et kui mul on vara X ja ma ei soovi sellelt makse maksta siis elementaarne on, et ma müün selle ära, kui aga ostjat pole siis müüa mul ei õnnestu.

Kas lahendus oleks riigile loovutamine? Ehk, et riik oleks peamine vara omanik? Sellisel juhul kuidas peaks toimima turg, nõudlus, pakkumine ning kuidas sellisel juhul too varamaks eelarve laekumisi positiivses suunas mõjutaks?

Lisaks - mis on mõistlikum - suvaline maks riigieelarve aukude lappimiseks? Sihtotstarbeline maksustamine? Riigi kulutuste kärpimine olukorras kus lihtsalt raha ei ole?

Eraisikuna pole mul võimalik soovmõtlemisega oma sissetulekuid suurendada - selleks on vaja reaalselt kas olla produktiivsem/efektiivsem, toota rohkem lisandväärtust või suuta müüa end paremini. Millisel põhjusel ei ole ühtki neist variantidest võimalik rakendada riigi tasemel?

Lisaks - tiba ümardades peab erasektor keskmiselt iga 1 euro eest mida tahetakse töötaja arvele kanda maksma teise euro riigile maksudeks ning ikkagi ei suudeta ots-otsaga kokku tulla (võrdluseks - valdavas enamuses läänemaailmas on see kusagil 50 ja 80 sendi vahel).


Lisaks omalt poolt ühe küsimuse veel.
Kes otsustab, palju miski vara tegelikult väärt on?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2019 11:30:39 vasta tsitaadiga

Varamaks oleks tõsine pidur, see kaotab motivatsiooni oma vara väärtustada. Täna saad maksu kätte, homme puudub inimesel motivatsioon elujärge parandada ja seeläbi majandusse panustada. Tahad jätta lastele korraliku elamise kuhu investeerid kõvasti madalate püsikulude nimel ja mingid sotsid tahavad pärast obrokit saada selle eest nii et asi tuleb hoopis maha müüa.

Mille eest siis?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.09.2019 11:40:50 vasta tsitaadiga

Mingi mõistlik luksusvara maks ei ole hullu.
Jabur on see kui inimene peab oma elamispinna eest maksma riigile obrukit.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused majanduse teemal (KÜSITLUS - Palju sul sääste on?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1003, 1004, 1005 ... 1556, 1557, 1558  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.