Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2019 22:11:33 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Täiesti pointless DLC.


Mis siin nüüd siis pointless on?

See on jälle see teema, et müüme pooliku mängu ja siis DLC-ga muudame mängu lõpuks fulliks.

Need asjad peaks juba algusest seal sees olema.
Kui palju see Season 1 Content jura maksab?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2019 22:28:18 vasta tsitaadiga

Heh, vaatab mis veel enne väljatulekut välja koorub.. hetkeseisu järgi üle standard versiooni pole mõtet võtta...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.02.2019 22:59:01 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
Heh, vaatab mis veel enne väljatulekut välja koorub.. hetkeseisu järgi üle standard versiooni pole mõtet võtta...


jep, ise võtan deluxe ligi sest see sisaldab järgmisi seasoneid ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.02.2019 23:26:39 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Küll Dirt Rally 1 aga veidi käeharjutust: https://www.twitch.tv/videos/379510781

Muidugi mina näen oma piltilt hulka rohkem kui sellest videost, servadest korralik maa ära lõigatud sest 32:10 kuvasuhet striimis on vaatamiseks tiba liiga niit keset ekraani.
viimane harjutus vriga

põhiline, et ise näeb kogu pilti kogu silme vaatealas va suusaprillid vms, kuid see VR annabki tolle kiivriefekti icon_biggrin.gif
aga reaalne vaateala on hulka suurem, näeb käigukangi ja kogu rooli jne

Spoiler Spoiler Spoiler


aga dirti mootoriga ja varasemategi codemasteri mängudega on see luksus, et suurel ekraanil paned windowed mode ja venitad omal resolutsiooni parajaks, nii et vaatenurk oleks meeldiv või meeldivam
dirt 4
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2019 00:00:18 vasta tsitaadiga

No ma pelan 3840x1080 resoga ja 144hz niiet FOV on päris hea ja annab tunde kätte ja aitab kaasa kõvasti.

Küll aga mäletan VRist seda effekti, et kiirusetunnetus on hoopis teine ja samuti ka auto nö kabariiditunnetus ja mul oli VRis oluliselt lihtsam sõita ja ajad paremad. Pärast replayd vaatasid et pljaa ma sõitsin v.

EDIT: ehk siis jah rallis eelistaks igaljuhul VRi ja mingi hetk ka selle lükke teen et komplekti kokku panen.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2019 01:09:32 vasta tsitaadiga

Ma ise mõlgutan kah VR-i mõtteid aga kuna ma pole VR-i elusees proovinud siis ei ole veel 100% ostus kindel. Pole lihtsalt Kuressaares ühtegi tuttavat kelle käest kasvõi laenata. icon_razz.gif Suvel ehk. Eks elu näitab. Eks see ole selline niššitoode kah mille alla suur summa panna on kohati ülemõistuse. Siis peaks seda iga päev kasutama, et see ära tasuks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2019 01:16:54 vasta tsitaadiga

OT: Minul läks VR-iga nii hästi, et ei suutnudki ära harjuda. Nüüd nutan nurka ja kogun raha kolme ekraani jaoks. Võib ka nii minna icon_cry.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2019 11:39:12 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Täiesti pointless DLC.


Mis siin nüüd siis pointless on?

See on jälle see teema, et müüme pooliku mängu ja siis DLC-ga muudame mängu lõpuks fulliks.

Need asjad peaks juba algusest seal sees olema.
Kui palju see Season 1 Content jura maksab?


Miks see poolik mäng on hetkel ?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 13.02.2019 11:47:10 vasta tsitaadiga

Ta ilmselt pidas silmas seda, et saaks baasmängu hinnaga kõik kätte. Aga tänapäevana mängude arendusmudel sellist asja ette ei näe tavaliselt, ikka baasmäng ja siis lisapakid juurde icon_smile.gif

Endal lagunes eile juba vist 5-ndat korda Thrustmasteri gaasipedaal jälle. Küll olen neid potekaid puhastanud, ringi tõstnud eri pedaalide alt. Ja jälle vaikus, gaas spikeb või ei lähe 100% või ei kuku 0%-i. Kerge masendus on peab. T500RS rooli endaga olen üsna rahul aga nendes pedaalides (täpsem oleks öelda, neis odavates potekates) olen täielikult pettunud icon_sad.gif Pedaalialus ise on üsna hea - kõik metallist, GT ja F1 asendis sätitav, jne.

Peab hakkama tõsiselt mõtlema mingi "korraliku" eraldiseisva pedaalikomplekti (load cell?) peale aga krt, midagi valida ka ei oska.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2019 12:19:09 vasta tsitaadiga

Mõttetu veits hala et peaks kohe algmängus olema. Kui möbgus on oma hinna eest alguses sisu ja oakutakse lisahinna eest pärast lisasisu ja see mängu ja huvi ja communityt elus hoiab on see ainult positiivne
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010




sõnum 13.02.2019 13:13:12 vasta tsitaadiga

Sellega olen nõus, et kui põhimängus on sisu piisavalt, siis ei ole see müügimudel läbinisti kurjast. Kuid kommuuni elushoidmise väitega lõpuni nõus ei ole. Kui viiakse läbi näiteks ka siinse kommuuni meistrivõistluseid, millesse on pandud ka dlc rallid, siis standard mängu omanikud ei saa selles kuidagi osaleda. Ehk siis tegelikult see pigem lõhestab kommuuni ning lööb selle kuni kolmeks (põhimäng ; põhi + 1. dlc ; põhi + 2. dlc), sest dlc'sid saab eraldi ka osta. Muidugi deluxe paki omanikke see jutt ei torgi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 13.02.2019 13:25:15 vasta tsitaadiga

Ausalt ei ole jõudnud ise otsida. Tekkis küsimus, et kas Delux versioon tuleb kokkuvõttes odavam kui osta baasmäng+DLC1+DLC2? Või pole vahet? On üldse DLC-de hindadest midagi Codemaster rääkinud?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2019 14:01:25 vasta tsitaadiga

Nii palju kui mina infot otsisin, siis DLC hindasid pole kuskil mainitud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 13.02.2019 14:06:42 vasta tsitaadiga

Tasulise DLC'na eelmisest mängust kopeeritud radu pakkuda on mu arust küll bullshit, seda enam kui põhimäng sisaldab kõigest 6 rallit ja pole wrc masinaidki.
Ma saan aru kui DLC'na tuleks eraldi mingi dakar rally vms siis miks mitte raha küsida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010




sõnum 13.02.2019 14:13:08 vasta tsitaadiga

Kui praegu välja käidud hindade järgi on standardi ja deluxe vahe 20 eur (justkui 10 eur per dlc), siis tõenäoliselt hakkab üksik dlc maksma 15eur.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2019 14:22:56 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Snip

Peab hakkama tõsiselt mõtlema mingi "korraliku" eraldiseisva pedaalikomplekti (load cell?) peale aga krt, midagi valida ka ei oska.


OT: Palju valikuid polegi. Kõige alumine ots on Fanateci CsL elite koos loadcell kitiga (mingi veits üle 200 + transa vist oli), edasi sama firma V3 (lähedale 400 + transa), edasi jupp tühja ruumi ja hakkavad väiketootjate väga kallid setid 800 ja üles.

CSL elite peatakse parimaks bang for buck LC pedaalideks, V3 on hea aga peetakse tiba kalliks võrreldes mida ta pakub CSL-ist rohkem. Need kallid pedaalid on head aga minu hinna skaalast väljas, sellepärast pole neid väga palju uurinud (HPP, Heusinkveld jne).

Üks lootus oli veel FeelVR pedaalid mis konkureerisid Fanateci hindadega aga FeelVR tundub hetkel vaporware olema (loodan siiski, et pole icon_razz.gif)

Nii, et pedaalidega on suht nutune kui pappi nagu muda pole....
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2019 14:37:30 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Tasulise DLC'na eelmisest mängust kopeeritud radu pakkuda on mu arust küll bullshit, seda enam kui põhimäng sisaldab kõigest 6 rallit ja pole wrc masinaidki.
Ma saan aru kui DLC'na tuleks eraldi mingi dakar rally vms siis miks mitte raha küsida.


Unusta ära oma Dakar. Ei hakka head rallimängu rikkuma. Kui mäng on vähemalt sama hea kui vana DR on se seda väärt. Lisaks vanad rajad aga uus aüsteem kus rada nö "kulub" Yes yes yes!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 13.02.2019 19:25:54 vasta tsitaadiga

OT:

kuccu kirjutas:


OT: Palju valikuid polegi. Kõige alumine ots on Fanateci CsL elite koos loadcell kitiga (mingi veits üle 200 + transa vist oli), edasi sama firma V3 (lähedale 400 + transa), edasi jupp tühja ruumi ja hakkavad väiketootjate väga kallid setid 800 ja üles.

CSL elite peatakse parimaks bang for buck LC pedaalideks, V3 on hea aga peetakse tiba kalliks võrreldes mida ta pakub CSL-ist rohkem. Need kallid pedaalid on head aga minu hinna skaalast väljas, sellepärast pole neid väga palju uurinud (HPP, Heusinkveld jne).

Üks lootus oli veel FeelVR pedaalid mis konkureerisid Fanateci hindadega aga FeelVR tundub hetkel vaporware olema (loodan siiski, et pole icon_razz.gif)

Nii, et pedaalidega on suht nutune kui pappi nagu muda pole....


Thanks kuccu! Jah, tundub, et vist seda Fanatec-i teed tulebki minna. Lugesin natuke LC kohta, kõik räägivad vähemalt seda ühest suust, et on kindlasti palju töökindlamad kui potekad. Vaatab loeb ka veel, kas Elite või V3 valida. 400-500€ saaks ilmselt hakkama.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 13.02.2019 19:58:47 vasta tsitaadiga

Mind häirib kõige rohkem see või noh lootus ei ole täitunud icon_lol.gif , et ei ole mingit infot välja tulnud milline multiplayer välja nägema hakkab just ralli osas.
Ilmselt on see jällegi vaeslapse osas, minuarust see Dirt 3 järjestatud startimine oli väga hea lahendus, Dirt 4 Jam Session on ka veel talutav, DR1-s polnud neid kumbagi. 8 mängija piirang onlines on ka muidugi aastast 2000.

2019 aastal ausaltöeldes see offline exceli ajatabeli vastu võistlemine ei pingesta.
Lisaks võiks olla ju mingid ametlikud evendid, leaderboardid, varasemates on need mingil määral olemas, aga nagu ei ole otsest väljundit neil võrreldes näiteks Gran Turismo Sport-iga.
Ootaks sellesosas lõpuks mingit edasiminekut.. Isegi shooteritel on offline/career osad juba paljuski vaeslapseks jäätud ja online on eelises, sest seal saab edukalt ka post-release raha teenida, ala saaks siin ju mingi autode skinnidega pakiäri püsti panna icon_biggrin.gif

DLC on nagu mingi suund paremuse suunas aga online koha pealt, kuidas siis see välja hakkab nägema, kui sõidad serveris ja siis juhuslikult tuleb see paywallitud DLC riik, kas saad tuimalt kick-i?
Mõnedes mängudes on lahendatud see nii, et onlines on DLC osad "tasuta mängitavad" (näiteks Mudrunner), siin pigem kardan, et nii ei ole. Selle tulemusena loodetavasti kukuvad DLC hinnad suht kiirelt alla või isegi nulli.. nagu näiteks BF1-s oli.

beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2019 20:51:05 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Tasulise DLC'na eelmisest mängust kopeeritud radu pakkuda on mu arust küll bullshit, seda enam kui põhimäng sisaldab kõigest 6 rallit ja pole wrc masinaidki.
Ma saan aru kui DLC'na tuleks eraldi mingi dakar rally vms siis miks mitte raha küsida.


4 autot muudab asja nii oluliselt asja? Ma üsna kindel, et WRC litsentsiga oleks algsest 50st pooled autod DR2 läinud. 6 kuus riiki on kokku min. 12 unikaalset katset - CM teeb neid suht käsitööna, et autentsena asja hoida, on paras kulu. Lisaks toodeti RBR ja DR1 vahel sellist jama ralli žanris, et neid ei taha siin teemas nimetadagi. Tänu sellele on CM ja DR2 suht monopoli seisuses. Kui keegi suudab selle valemi ära seletada, et kuidas üks tootja, kes üritab luua sisuliselt nullist simulaatorliku mängu ja seda vähem kui 50€ sisaldades täis laks WRX ja WRC riike, autosi ning igaks juhuks extra contenti, siis olen diskusioonile avatud. Seniks, olgem ausad, VR on neil ainsana tulemas, DLC support on ka suht ainulaadne, autentsed rajad, heli ja väga hea juhitavus. Iga kell olen nõus DR1 radade eest maksma, mis on täiustatud ja saan neil sõita nii, et autod ei lenda kuuse latvadesse igalt nukilt ning track degrenation sisse lülitatud. Täiesti uue võistlus stiili lisamine on ikka sitaks suurem töö kui üks DLC elu sees maksta võiks, üle p**e tehes jäägu parem tegemata.
Või mida siis 60€ min. võiks sisaldada?

MP infot on tõesti vähe jagatud, ilmselt tuleb suuresti Dirt4 baasil, kusagilt on meelde jäänud splitscreen/hotseat võimalus, aga äkki eksin. DLC MP's oleks parim variant, et saad seda MP's mängida, aga offlines mitte ehk kui DLC ostad, saad harjutada, kui mitte, siis oled sellel katsel teistest nõrgem lihtsalt.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.02.2019 21:18:45 vasta tsitaadiga

+1 MP jutule. Mulle väga meeldis Dirt 3 järjestiku startimine ja kui rada muutuv ka veel on sõitjate läbides siis oleks see ka ülikhuul lahendus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 14.02.2019 11:25:38 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
+1 MP jutule. Mulle väga meeldis Dirt 3 järjestiku startimine ja kui rada muutuv ka veel on sõitjate läbides siis oleks see ka ülikhuul lahendus.
Just, kui seda järjestikust startimist ei ole siis MP-s selle raja pinnase muutumise funktsionaalsuse kasutegur on 0.
Aga jah, Euronicist PS4 Deluxe versioon 90eur icon_lol.gif , eeltellides soodukas 80eur, aga no neil on järelturul ka väärtus olemas ikkagi mingi aeg.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 15:43:42 vasta tsitaadiga

kuccu kirjutas:
OT: Minul läks VR-iga nii hästi, et ei suutnudki ära harjuda. Nüüd nutan nurka ja kogun raha kolme ekraani jaoks. Võib ka nii minna icon_cry.gif

Ma võtsin ka esimesel päeval kohe peale Oculuse demosid ette Dirt Rally mis pidi parim asi üldse VR-is olema. Pärast oli kaks päeva sitt olla. Olin nii pettunud, et
panin ka nurka ja kaalusin juba teisel päeval maha müümist, kuna seda DirtRallyt oli võimatu mängida VR-is.
Siis läksin ringraja mängude peale ja oli kohe hoopis teine teema. Alguses ajas välja spinnidel kõhus keerama mille vastu aitas silmade sulgemine spinni hetkeks.
Nüüdseks olen juba ringraja peal täiesti ära harjunud ja saan tundide kaupa VR-is sõita ilma et kuidagi mõjuks. Nüüd ei mängi kordagi ilma VR-ita ühtegi auto mängu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 15.02.2019 17:15:53 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
kuccu kirjutas:
OT: Minul läks VR-iga nii hästi, et ei suutnudki ära harjuda. Nüüd nutan nurka ja kogun raha kolme ekraani jaoks. Võib ka nii minna icon_cry.gif

Ma võtsin ka esimesel päeval kohe peale Oculuse demosid ette Dirt Rally mis pidi parim asi üldse VR-is olema. Pärast oli kaks päeva sitt olla. Olin nii pettunud, et
panin ka nurka ja kaalusin juba teisel päeval maha müümist, kuna seda DirtRallyt oli võimatu mängida VR-is.
Siis läksin ringraja mängude peale ja oli kohe hoopis teine teema. Alguses ajas välja spinnidel kõhus keerama mille vastu aitas silmade sulgemine spinni hetkeks.
Nüüdseks olen juba ringraja peal täiesti ära harjunud ja saan tundide kaupa VR-is sõita ilma et kuidagi mõjuks. Nüüd ei mängi kordagi ilma VR-ita ühtegi auto mängu.

Minul oli sama, väga väga paha hakkas peale hüppeid ja spinne, muidugi sai kiiruga VR ära müüdud ja niisama edasi sõidetud.

Aga Deluxile on preorder tehtud. Kes PS4-l sõidab, liituge Eesti Dirt Rally 2.0 kommuuniga, järgmine nädal saab juba proovida mõõtu võtta icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2019 17:48:20 vasta tsitaadiga

Ma ikka proovisin 6 kuud harjutada ennast, Dirt Rally, R3E, PC2, AC. max mis lõpuks kätte sain oli 10 min aga seegi oli poole pealt juba piin.
Sitaks kahju on, nii läks. VR on ikka super muidu. Ehk tuleviku versioonid kuidagi suudavad vähendada seda motion sicknessi, saaks uuesti proovida.

Eile avastasin, et peaks vist suht kopsaka summa summa riigilt tagasi saama, et tulevad uued pedaalid ja nipa-napa ehk saab kolm ekraani ka kokku. Siis hakkaks vaikselt looma.

Loodetavasti kukub DR2.0 hea välja kuigi ma põhiliselt ringraja peal, aga ei ütle vahest ära ka rallist. Paar tuttavat kes vahest külla satuvad on ralli hullud - saaks neid millegi heaga kostitada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.